Jdi na obsah Jdi na menu

Jelikož se naše hřiště konečně posunulo do fáze prací na rekonstrukci hlavního hřiště, žádáme a prosíme o větší bezpečnost při pohybu a docházce na tréninky v areálu MSK! Zejména u menších dětí, dovést a předat své dítě na tréninkovou jednotku a vyzvednout si zase svého "fotbalistu-fotbalistku" od trenérů.

 

Děkujeme za pochopení, VV MSK.

 

 

VÝSLEDKY

Starší žáci                SK Vyžlovka - Mnichovohradišťský SK                                     2:1

Mladší žáci               Mnichovohradišťský SK - Dolnobousovský SK                         6:1

 

 

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

Starší žáci               Mnichovohradišťský SK - FK Viktorie Velký Osek       sobota 16.11. - 10:00

Mladší žáci             SK Jizeran Doubrava - Mnichovohradišťský SK           sobota 28.03. - 10:30

 

12. kolo I. A třída žáků skupina B – FK Vyžlovka vs. Mnichovohradišťský SK 2:1 (1:1)

Branky:  Stand Adam.

Sestava: Kargl / Kučera  – Mišiak, Žmurčuk, Křesťan, Kvintus ©, Pešán, Stand, Novák V, Macek, Novák G, Tůma / Vít, Hajlich, Bouma, Dvořák.

 

12. kolo OP ml. žáků skupina B – Mnichovohradišťský SK vs. Dolnobousovský SK 6:1 (4:0)

Branky: 5x Jeníček Radim, Reiter Adam.

Sestava: Pařík – Čavajda, Jeníček, Stránský, Mikšovský, Pavlíček, Reiter, Souček, Štětina, Moc ©, Novák, Smutný, Beran, Dědina, Voleský. 

 

11. kolo I. A třída žáků skupina B – Mnichovohradišťský SK vs. TJ Slavoj Vrdy 6:2 (1:1)

Branky:   2x Novák Vojtěch, 2x Kvintus Jakub, Novák Gabriel, Moc Matěj.

Sestava: Kargl / Kučera  – Mišiak, Žmurčuk, Křesťan, Kvintus ©, Stand, Novák V, Macek, Novák G, Tůma, Moc / Hajlich, Bouma, Dvořák, Binar.

 

10. kolo I. A třída žáků skupina B – FK Dobrovice vs. Mnichovohradišťský SK 0:4 (0:2)

Branky:  Kvintus Jakub, Žmurčuk Rostyslav (P), Novák Vojtěch, Novák Gabriel.

Sestava: Kargl / Kučera  – Mišiak, Žmurčuk, Křesťan, Kvintus ©, Pešán, Stand, Novák V, Macek, Novák G, Tůma / Hajlich, Bouma, Dvořák, Binar.

 

10. kolo OP ml. žáků skupina B – Mnichovohradišťský SK vs. SK Bakov n/J 0:4 (0:3)

Sestava: Pařík – Čavajda, Jeníček, Stránský, Mikšovský, Pavlíček, Souček, Štětina, Moc ©, Novák, Smutný, Beran, Dědina, Voleský, Rambousek. 

 

11. kolo OP ml. žáků skupina B – TJ Sokol Nová Ves vs. Mnichovohradišťský SK 1:6 (0:3)

Branky: 2x Novák Vladimír, Stránský Jiří, Štětina Sebastián, Smutný Jan, Rambousek Lukáš.

Sestava: Pařík – Čavajda, Jeníček, Stránský, Mikšovský, Pavlíček, Souček, Štětina, Moc ©, Novák, Smutný, Beran, Dědina, Voleský, Rambousek. 

9. kolo I. A třída žáků skupina B – Mnichovohradišťský SK vs. Viktoria Radim 5:1 (4:1)

Branky:  2x Novák Vojtěch, Kvintus Jakub, Křesťan Martin, Zícha (vlastní).

Sestava: Kargl / Kučera  – Mišiak, Žmurčuk, Křesťan, Kvintus ©, Pešán, Stand, Novák V, Macek, Tůma, Bouma / Karas, Moc.

 

9. kolo OP ml. žáků skupina B – SK Kosmonosy vs. Mnichovohradišťský SK 0:4 (0:3)

Branky: 2x Smutný Jan, 2x Novák Vladimír.

Sestava: Pařík – Čavajda, Jeníček, Stránský, Mikšovský, Pavlíček, Souček, Štětina, Moc ©, Novák, Smutný, Beran, Dědina, Voleský, Rambousek. 

8. kolo I. A třída žáků skupina B – TJ Křinec vs. Mnichovohradišťský SK 0:8 (0:2)

Branky:  3x Kvintus Jakub, 2x Novák Vojtěch, Pešán Ondřej, Novák Gabriel, Dvořák Leoš.

Sestava: Kargl / Kučera  – Mišiak, Žmurčuk, Křesťan, Kvintus ©, Pešán, Stand, Novák G, Novák V, Macek, Hajlich / Tůma, Bouma, Dvořák.

 

8. kolo OP ml. žáků skupina B – Mnichovohradišťský SK vs. TJ Sokol Kněžmost 3:0 (1:0)

Branky: Rambousek Lukáš, Pavlíček Karel, Šumera Matěj.

Sestava: Pařík – Čavajda, Jeníček, Stránský, Mikšovský, Pavlíček, Štětina, Moc ©, Novák, Smutný, Beran, Dědina, Voleský, Rambousek, Šumera. 

 

7. kolo I. A třída žáků skupina B – TJ Sokol Jestřábí Lhota vs. Mnichovohradišťský SK 2:5 (0:2)

Branky:  2x Novák Vojtěch, 2x Stand Adam, Křesťan Martin.

Sestava: Kučera / Kargl – Mišiak, Žmurčuk, Křesťan, Kvintus ©, Pešán, Stand, Novák G, Novák V, Macek, Hajlich / Tůma, Bouma, Dvořák, Binar, Karas.

 

6. kolo I. A třída žáků skupina B – Mnichovohradišťský SK vs. SK Polaban Nymburk 3:5 (1:3)

Branky:  3´ Novák G, 57´ a 63´ Kvintus.

Sestava: Kargl – Mišiak, Křesťan, Kvintus ©, Pešán, Stand, Vít, Novák G, Novák V, Macek, Hajlich / Bouma, Dvořák, Binar.

 

6. kolo OP ml. žáků skupina B – Mnichovohradišťský SK vs. SK Jizeran Doubrava 1:0 (0:0)

Branky: 40´ Novák Vladimír.

Sestava: Pařík – Čavajda, Jeníček, Stránský, Mikšovský, Pavlíček, Souček, Štětina, Moc ©, Novák, Smutný, Beran, Dědina, Voleský. 

 

5. kolo OP ml. žáků skupina B – Dolnobousovský SK vs. Mnichovohradišťský SK 0:6 (0:3)

Branky: 3x Jeníček, 2x Rambousek, Novák.

Sestava: Pařík – Čavajda, Jeníček, Stránský, Mikšovský, Pavlíček, Souček, Štětina, Moc ©, Novák, Smutný, Beran, Dědina, Voleský, Rambousek.

 

5. kolo I. A třída žáků skupina B – SKP Mladá Boleslav vs. Mnichovohradišťský SK 1:5 (0:3)

Branky:  3x Novák V, Vít, Novák G.

Sestava: Kučera – Mišiak, Žmurčuk, Křesťan, Kvintus ©, Pešán, Vít, Novák G, Novák V, Dvořák, Hajlich / Bouma, Binar.

 

4. kolo I. A třída žáků skupina B – Mnichovohradišťský SK vs. TJ Sokol Družba Suchdol 2:0 (0:0)

Branky:  58´ a 67´ Kvintus.

Sestava: Kargl / Kučera – Mišiak, Žmurčuk, Křesťan, Kvintus ©, Pešán, Vít, Novák G, Novák V, Macek, Dvořák / Bouma, Tůma, Hajlich, Karas.

 

4. kolo OP ml. žáků skupina B – Mnichovohradišťský SK vs. TJ Sokol Nová Ves 6:1 (2:0)

Branky: 4x Jeníček, Rambousek, Moc.

Sestava: Pařík – Čavajda, Jeníček, Stránský, Mikšovský, Pavlíček, Reiter ©, Souček, Štětina, Moc, Novák, Smutný, Beran, Dědina, Voleský, Rambousek. 

 3. kolo OP ml. žáků skupina B – SK Bakov n/J vs. Mnichovohradišťský SK 2:4 (1:1)

Branky: 2x Jeníček, Smutný, Reiter.

Sestava: Pařík – Čavajda, Jeníček, Pavlíček, Reiter ©, Souček, Štětina, Moc, Novák, Smutný, Beran, Dědina, Voleský, Stránský, Mikšovský.

 

1. kolo OP ml. žáků skupina B – TJ Sokol Kněžmost vs. Mnichovohradišťský SK 0:4 (0:3)

Branky: 2x Jeníček, Reiter, Souček.

Sestava: Pařík – Čavajda, Jeníček, Pavlíček, Reiter ©, Souček, Štětina, Moc, Novák, Smutný, Beran, Dědina, Voleský, Stránský, Mikšovský.

 

3. kolo I. A třída žáků skupina B – FC Velim vs. Mnichovohradišťský SK 3:1 (2:1)

Branky:  Kvintus.

Sestava: Kargl / Kučera – Žmurčuk, Křesťan, Kvintus ©, Pešán, Stand, Vít, Novák G, Novák V, Macek, Hajlich / Binar, Bouma, Tůma, Dvořák.

 

2. kolo OP ml. žáků skupina B – Mnichovohradišťský SK vs. SK Kosmonosy 2:1 (1:1)

Branky: Rambousek, Jeníček

Sestava: Pařík – Čavajda, Jeníček ©, Šumera, Rambousek, Pavlíček, Reiter, Souček, Štětina, Moc, Novák, Smutný, Beran, Dědina, Voleský.

1. kolo I. A třída žáků skupina B – AFK Milovice vs. Mnichovohradišťský SK 1:11 (0:7)

24.8.2019

Branky: 4x Kvintus, 4x Stand, Hajlich, Křesťan, Tůma.

Sestava: Kargl / Kučera – Mišiak, Žmurčuk, Křesťan, Kvintus ©, Pešán, Stand, Novák G, Macek, Tůma, Bouma / Vít, Hajlich, Dvořák.

 

 

MÚ 2018/2019

29. 10. 2018

 
Celý příspěvek
| Rubrika: MÚ 2018/1019

MÚ - 2017/2018

31. 3. 2018

 
Celý příspěvek
| Rubrika: MÚ - 2017/2018

Halové turnaje 2017/2018

12. 2. 2018

Halové turnaje 2017/2018

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Halové Turnaje

Halové turnaje 2016/2017

3. 3. 2017

Halové turnaje 2016/2017

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Halové Turnaje | Komentářů: 0

Příprava

15. 11. 2016

Přípravná a přátelská utkání 2016/2017

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Příprava | Komentářů: 0

Archiv utkání OP 2016/2017

15. 11. 2016

Archiv utkání OP 2016/2017

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Archiv utkání OP 2016/2017 | Komentářů: 0