Jdi na obsah Jdi na menu
 


Halové turnaje 2016/2017

Halové turnaje 2016/2017

Sobota 11.2.2017 ve 14:00 - halový turnaj v Semilech pro ročník 2004 a mladší - 2.místo

Sestava: Červa - Matoušek, Zhmurchuk, Kvintus, Stand, Hrbek, Novák J, Novák V.

Adam Stand vyhlášen nejlepším hráčem turnaje.

Konečné pořadí:

img_20170211_191408.jpg
1. FK Jablonec

2. Mnichovohradišťský SK

3. SK Studenec

4. FC Lomnice n. Popelkou

5. MFK Podještědí

6. SK Semily

7. FK Javorka

8. SK Semily - dívky

 

img_20170211_191315.jpg

 

Přehled zápasů MSK:

MSK - Podještědí 3:1 (Stand 3x)

MSK - Semily 0:0

MSK - Lomnice 3:0 (Stand 2x, Matoušek)

MSK - Studenec 1:0 (Stand)

MSK - Jablonec 1:2 (Stand)

 

 

Sobota 21.1.2017 halový turnaj "Sporting Cup" - U13 hala BIOS Mnichovo Hradiště - 1.místo

Sestava:

Zápotocký - Matoušek, Haken, Kvintus, Stand, Novák V, Zhmurchuk, Křesťan, Macek.

 

Jakub Kvintus vyhlášen nejlepším střelcem turnaje.

 

Umístění v základní skupině:

img_20170121_140813.jpg

Skupina A                                                                     

1. Mnichovohradišťský SK                                   

2. FK Dobrovice                                                                

3. Jizeran Doubrava                                                        

4. FC Sporting MB        

 

Konečné pořadí:

1. Mnichovohradišťský SK

2. FK Dobrovice

3. Sokol Kněžmost

4. SK Bezno-Sovinky

5. Sokol Pěčice

6. Jizeran Doubravaimg_20170121_171915.jpg

7. FK Krásná Studánka

8. FC Sporting MB

 

Přehled zápasů MSK:

Skupina:

MSK - Sporting 5:0 (Kvintus 2x, Stand, Matoušek, Novák V.)

MSK - Doubrava 4:0 (Kvintus 2x, Stand, Novák V.)

MSK - Dobrovice 3:0 (Kvintus 2x, Matoušek)

Semifinále:

MSK - Kněžmost 2:1 (Stand, Kvintus)

Finále:

MSK - Dobrovice  3:1 (Stand 2x, Matoušek)

                                                  

 

 

 

Sobota 14.1.2017 halový turnaj v Semilech pro ročník 2005 a mladší - 3.místo

Sestava:

Macek - Zhmurchuk, Kvintus, Novák V, Novák G, Křesťan, Pešán, Tůma.

 

Konečné pořadí:

1. FK Jablonecimg_20170115_130546.jpg

2. TJ Lánov

3. Mnichovohradišťský SK

4. SK Semily

5. FK Železný Brod

6. TJ Sokol Ruprechtice

7. FC Lomnice n. Popelkou

8. Jizeran Doubrava

 

Přehled zápasů MSK:

MSK - Lánov 1:2 (Kvintus)

MSK - Ž. Brod 0:0

MSK - Ruprechtice 2:1 (Novák V. 2x)

MSK - Jablonec 0:4

MSK - Semily 0:0

 

 

Sobota 7.1.2017 - halový turnaj "Sportovec MB" - U13, Bělá pod Bezdězem - 3.místo

Sestava:

Červa - Matoušek, Zhmurchuk, Kvintus, Stand, Novák J, Novák G, Novák V, Pešán.

 

Konečné pořadí:

1. FK Kolínreceived_1248024285264866.jpeg

2. FK Pšovka Mělník

3. Mnichovohradišťský SK

4. TJ Sokol Kněžmost

5. Arsenal Česká Lípa

6. SK Jizeran Doubrava

7. TJ Lokomotiva Česká Lípa

 

Přehled zápasů MSK :

MSK - Pšovka Mělník 2:1 ( Novák G, Kvintus)

MSK - Kněžmost 0:0

MSK - Doubrava 2:1 (Kvintus, Matoušek)

MSK - Arsenal ČL 0:1

MSK - Kolín 1:3 (Matoušek)

MSK - Lokomotiva ČL 6:0 ( Kvintus 4x, Stand, Pešán)

 

 

 

 

Neděle 4.12.2016 - halový turnaj "Sportovec MB" - U13, Bělá pod Bezdězem - 2.místo

Sestava:

Zápotocký - Haken, Matoušek, Kvintus, Stand, Zhmurchuk, Novák V, Novák G, Binar, Křesťan.

Adam Stand byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje!

Umístění v základní skupině:img_20161204_180801.jpg

1. Mnichovohradišťský SK

2. SK Kosmonosy

3. FK Dobrovice

4. Jizeran Doubrava

 

Konečné pořadí:

1. Sokol Kněžmost

2. Mnichovohradišťský SK

3. FK Pšovka Mělník

4. SK Kosmonosy

5. Jizeran Doubravaimg_20161204_180721.jpg

6. FK Dobrovice

7. Výběr OFS MB

8. FC Sporting MB

 

Přehled zápasů MSK:

Skupina:

MSK - Dobrovice 2:1 (Stand, Matoušek)

MSK - Doubrava 2:1 (Stand, Kvintus)

MSK - Kosmonosy 3:0 (Kvintus, Stand, Binar)

Semifinále:

MSK - Pšovka Mělník 1:0 penalty (exekutoři: Kvintus, Stand)

Finále

MSK - Kněžmost 0:2

 

 

Neděle 20.11.2016 - halový turnaj "Sporting Cup"  - U13, hala BIOS Mnichovo Hradiště.

Sestava:

Červa - Haken, Matoušek, Kvintus, Zhmurchuk, Stand, Novák V, Novák J, Křesťan, Vlk.

Josef Matoušek byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje.

Konečné pořadí:img_20161120_183540.jpg

1. Sokol Kněžmost

2. Mnichovohradišťský SK

3. Jizeran doubrava

4. Sokol Pěčice

5. FC Sporting MB I.

6. SK Kosmonosy

7. FC Sporting MB II.

 

Přehled zápasů MSK:

MSK - Kosmonosy 5:0 (Matoušek 3x, Novák V, Stand)

MSK - Sporting II 5:1 (Matoušek 2x, Haken, Novák V, Kvintus)

MSK - Sporting I 4:1 (Stand 2x, Matoušek, Haken)

MSK - Pěčice 3:0 (Kvintus, Matoušek, Novák V)

MSK - Kněžmost 0:1

MSK - Doubrava 0:0

img_20161120_183514.jpg

 

 
 


Poslední fotografie




Archiv

Kalendář
<< listopad >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Statistiky

Online: 3
Celkem: 108081
Měsíc: 8582
Den: 288