Jdi na obsah Jdi na menu

MÚ - 2017/2018

Play off OP MB ml. žáků o 3. místo – Mnichovohradišťský SK vs. TJ Sokol Luštěnice 8:3 (4:0)

Branky: Stand 3x, Novák Vojtěch 2x, Binar 2x, Vít.

Sestava: Kargl –Mišiak, Kvintus, Macek, Stand, Binar, Karas, Pešán, Vít, Novák V, Novák J, Novák Vl.

Play off OP MB ml. žáků o 3. místo – TJ Sokol Luštěnice vs. Mnichovohradišťský SK 5:2 (3:1)

Branky: Stand, Macek.

Sestava: Kargl – Marek, Mišiak, Kvintus, Šámal, Macek, Stand, Pešán, Vít, Novák V, Novák J.

22. kolo 1. A třída žáků – SKP Mladá Boleslav vs. Mnichovohradišťský SK 2:1 (0:1)

Branky: Matoušek

Sestava: Zápotocký – Novák J, Žmurčuk, Haken, Křesťan, Krejčí, Matoušek, Novák O, Červa, Novák G, Macek, Vít, Stand, Mareš, Janoušek.

19. kolo OP MB Mladších žáků – SK Bělá p. B / Čistá vs. Mnichovohradišťský SK 1:13 (0:6)

Branky: Stand 5x, Karas 3x, Novák G 3x, Žmurčuk, Pešán.

Sestava: Kargl / Šámal – Mišiak, Binar,Stand, Tůma, Pešán, Dvořák, Novák V, Křesťan, Vít, Novák J, Karas, Bouma, Žmurčuk.

21. kolo 1. A třída žáků –Mnichovohradišťský SK vs. TJ Sokol Vrdy 1:3 (1:0)

Sestava: Zápotocký – Novák J, Žmurčuk, Haken, Křesťan, Kvintus, Krejčí, Matoušek, Novák O, Červa, Novák G, Macek, Vít, Novák V, Mareš, Janoušek.

20. kolo 1. A třída žáků – FŠ Velký Osek vs. Mnichovohradišťský SK 9:0 (5:0)

Sestava: Zápotocký – Haken, Křesťan, Kvintus, Krejčí, Matoušek, Novák O, Červa, Novák G, Macek, Vít, Novák V, Mareš, Janoušek.

18. kolo OP MB Mladších žáků – TJ Sokol Katusice / SK Skalsko vs. Mnichovohradišťský SK 4:5 (2:3)

Branky: Stand 3x,Tůma, Mišiak.

Sestava: Kargl – Šámal, Mišiak, Hajlich, Stand, Tůma, Pešán, Karas, Bouma.

19. kolo 1. A třída žáků – Mnichovohradišťský SK vs. TJ Straky 0:7 (0:2)

Sestava: Zápotocký – Novák J, Žmurčuk, Haken, Křesťan, Kvintus, Krejčí, Matoušek, Novák O, Červa, Novák G, Macek, Stand, Vít, Novák V, Janoušek.

17. kolo OP MB Mladších žáků – Mnichovohradišťský SK vs. SK Bakov n. Jizerou 10:0 (5:0)

Branky: Stand 4x, Binar, Tůma, Pešán, Křesťan, Vít, Novák J.

Sestava: Kargl / Šámal – Marek, Mišiak, Binar, Hajlich, Zmurčuk, Stand, Tůma, Pešán, Dvořák, Novák V, Křesťan, Novák J, Vít, Karas, Bouma.

18.kolo 1.A třída žáků – TJ Sokol Jestřábí Lhota vs. Mnichovohradišťský SK 1:3 (0:2)

V sobotu 5.5.2018 sehráli starší žáci utkání na půdě soupeře, který prochází stejnou generační obměnou jako náš tým, a je s nula body poslední v tabulce skupiny B.

Hřiště připomínající naši „dvojku“ mnoho fotbalových okamžiků neslibovalo a předvedená hra to jen potvrdila. Nicméně, po ospalém začátku se ve 14.minutě do střelecké listiny zapsal Krejčí, kterému stačilo pouze nastavit nohu do dráhy balonu. To bylo ze strany Krejčího vše, neboť už do utkání kvůli nedoléčenému zraněni nemohl zasáhnout. Ve 24.minutě se poprvé v utkání prosadil Matoušek, a tak byl stav první půle 2:0 v náš prospěch.

Druhý poločas přinesl velkou snahu domácích utkání zdramatizovat. Toho naši kluci využili k několika rychlým protiútokům, které pomezní rozhodčí laik zastavoval. I tak šlo ale o velmi pěkné fotbalové okamžiky, za které zaslouží hochy pochválit. Až v 59.minutě se podruhé prosadil Matoušek a soupeř v 68.minutě už pouze korigoval výsledek smolným gólem na konečných 1:3.

Je třeba připomenout, že se nejednalo o náš nejlepší jarní výkon. Doufejme, že další zápas na domácí půdě bude lepší.

Branky: Matoušek 2x, Krejčí.

Sestava: Zápotocký – Novák J, Žmurčuk, Haken, Křesťan, Kvintus, Krejčí, Mareš, Matoušek, Novák O, Červa, Novák G, Macek, Vít, Novák V, Janoušek.

16.kolo OP MB Mladších žáků – FC Sporting MB vs. Mnichovohradišťský SK 2:8 (1:5)

Mladší žáci odehráli 16.kolo v Mladé Boleslavi s místním Sportingem. Opět svého soupeře jasně přehrávali a nebýt skvěle chytajícího gólmana domácích, mohl být rozdíl skóre ještě větší.

Branky: Vít 2x, Novák G 2x, Binar, Žmurčuk, Tůma, Marek.

Sestava: Kargl / Šámal – Marek, Mišiak, Binar, Hajlich, Novák G, Zmurčuk, Tůma, Pešán, Dvořák, Novák V, Křesťan, Novák J, Vít, Karas.

17.kolo 1.A třída žáků – Mnichovohradišťský SK vs. FK Dobrovice 2:3 (0:2)

Tuto sobotu (28.4.) odehráli starší žáci své další utkání na domácím hřišti s nedalekou Dobrovicí. Diváci, kteří na zápas dorazili, mohli sledovat víceméně vyrovnané utkání, ve kterém se ale bohužel odrazil fakt, že tým MSK je opravdu velmi mladý. To bylo nejvíce patrné v osobních soubojích, kde měli hosté výškovou a tím pádem i fyzickou převahu.

Skóre se měnilo poprvé ve prospěch soupeře v 17.minutě (0:1). V úplném závěru poločasu šli dobrovičtí do dvoubrankového vedení gólem, který je v zápise uveden jako vlastní. Nicméně, pokud by nezasáhl míč vracející se obránce MSK ve snaze zabránit gólu, jistě by ho do branky uklízel za ním nabíhající útočník hostí. I takovéto momenty k fotbalu patří!

Ve druhém poločase zvýšili hosté své vedení na 3:0. Následující minuty nepřinesly výrazné šance na žádné straně. Když si již všichni zúčastnění mysleli, že se tento zápas pouze dohraje, zaskočilo soupeře domácí mužstvo. V 68.minutě zahrál obránce hostí v pokutovém území rukou a nařízenou penaltu proměnil Jakub Kvintus. Hned po rozehrávce vybojoval míč David Červa a svou přihrávkou posílal Kvintuse do slibné situace, ten byl ale zastaven nedovoleně těsně před velkým vápnem. Z nařízeného přímého kopu se střelou pod zdí prosadil kapitán Josef Matoušek.

Je jen škoda, že hoši nezačali o trochu dříve. Pochvalu zasluhují všichni hráči MSK.

Branky: Kvintus (p), Matoušek.

Sestava: Zápotocký – Novák J, Zmurčuk, Haken, Křesťan, Kvintus, Krejčí, Stand, Mareš, Matoušek, Novák O, Červa, Novák G, Macek, Vít, Novák V, Janoušek.

15.kolo OP MB Mladších žáků – Mnichovohradišťský SK vs. SKP Mladá Boleslav 7:2 (5:1)

Domácí zápasy mladších žáků jsou tradičně hrány po zápase žáků starších. Mladší žáci zvládli své utkání s mladoboleslavským SKP na výbornou a nepřipustili žádné překvapení.

Branky: Vít 2x, Binar, Křesťan, Dvořák, Stand, Novák G.

Sestava: Šámal – Marek, Mišiak, Binar, Hajlich, Novák G, Zmurčuk, Stand, Tůma, Pešán, Dvořák, Novák V, Křesťan, Novák J, Vít, Bouma.

16. kolo 1. A třída žáků – Mnichovohradišťský SK vs. FK Kavalier Sázava - 4:3 (4:0)

V sobotu 21.4. 2018 se starší žáci konečně dočkali svého prvního vítězství v jarní části. Na pořadu bylo utkání se Sázavou, kde jsme na podzim sehráli výsledkově nejhorší utkání.

Hráči MSK do tohoto utkání vlétli s obrovskou chutí a konečně předváděli i kombinační, pohledný fotbal. Soupeř se v prvním poločase na naši polovinu dostával jen sporadicky, bez větších šancí. Ve 13. minutě se poprvé gólově prosadil Petr Krejčí, který za dalších 13 minut přidal svůj druhý gól. V následující minutě přidal další branku rychlonohý Ondřej Novák. Následovalo několik neproměněných šancí, až se ve 34. minutě do střelecké listniny zapsal i kapitán Josef Matoušek. Do kabin se tedy odcházelo za překvapivého, ale zaslouženého stavu 4:0 pro MSK.

Do druhého poločasu nastoupil soupeř s jasným úmyslem zvrátit stav ve svůj prospěch a začal s nátlakem na naší polovině. Z toho vyplynulo několik šancí Sázavy, ale také brejky našich útočníků. Brejky jsme bohužel neproměnili, a tak trestal soupeř. Nejprve v 53. minutě a dále ještě v 64. a v 68. minutě. Skvělým týmovým a zodpovědným přístupem však naši hráči už další radost soupeře nedovolili a berou tři body.

Díky výhře našich chlapců strávil trenér zbytek dopoledne v dresu Slavie.

Sestava:Zápotocký – Zmurčuk, Haken, Křesťan, Kvintus, Krejčí, Mareš, Matoušek, Novák O, Červa, Novák G, Macek, Vít, Novák V, Janoušek.

14. kolo OP MB mladších žáků – Mnichovohradišťský SK vs. FK MB - 0:6 (0:1)

Mladším žákům bohužel 1. místo OP nevyšlo. Hlavní příčinou porážky od fotbalistů z ligové Mladé Boleslavi byla ůnava hráčů, kteří měli v nohách náročný zápas starších žáků proti Sázavě. A nepřispělo ani velmi teplé slunečné počasí.

Sestava: Kargl - Mišiak, Karas, Novák G, Zmurčuk, Túma, Pešán, Dvořák, Novák V, Křesťan, Vít, Macek, Kvintus.

15.kolo 1.A třída žáků – SK Zeleneč vs. Mnichovohradišťský SK 6:0 (2:0)

V sobotu 14.4. zajížděli starší žáci na dopolední utkání s momentálně třetím týmem tabulky SK Zeleneč. Vzhledem k věkovému průměru mužstva MSK jsme neočekávali výrazný úspěch, což se potvrdilo již ve 3. a 5. minutě prvního poločasu, kdy se domácí ujali vedení 2:0. Po dvou rychle vstřelených brankách se soupeř zřejmě uspokojil a přestal kombinovat. Díky tomu a zároveň i bojovnosti našeho týmu už dokonce poločasu další branka nepadla. Ve druhém poločase hráči Zelenče předváděli techničtější fotbal než v půli první. Skvělou kombinací a průnikovými přihrávkami za naši obranu se dostávali do častého zakončení. Z mnoha šancí se však díky srdnatému bránění našich hráčů a skvělému výkonu brankáře dokázali prosadit „pouze“ 4x na konečných 6:0.

Sestava: Zápotocký – Zmurčuk, Haken, Křesťan, Kvintus, Krejčí, Mareš, Matoušek, Novák O, Červa, Novák G, Macek, Vít, Novák V, Janoušek.

13.kolo OP MB Mladších žáků – TJ TJF Čechie Čejetice vs. Mnichovohradišťský SK 0:5 (0:1)

V neděli 15.4.2018 odehráli své další utkání mladší žáci v Čejeticích. V první půli jsme měli herně mírně navrch, ale nedokázali jsme se prosadit střelecky. To se podařilo až v 26.minutě Rosťovi Zmurčukokvi a do kabin se odcházelo za stavu 0:1 v náš prospěch. Ve druhém poločase se konečně protrhla střelecká smůla a utkání kluci suverénně ovládli a zvítězili.

Branky: Zmurčuk, Vít, Binar, Novák G, Křesťan.

Sestava: Šámal / Kargl – Marek, Mišiak, Binar, Karas, Hajlich, Novák G, Zmurčuk, Tůma. Pešán, Dvořák, Novák V, Křesťan, Vít, Bouma.

14.kolo 1.A třída žáků – Mnichovohradišťský SK vs. SK Benátky n. J. 1:6 (0:3)

Branky: Novák O.

Sestava: Zápotocký – Novák J, Zmurčuk, Haken, Křesťan, Kvintus, Krejčí, Stand, Mareš, Matoušek, Novák O, Novák G, Macek, Vít, Novák V, Janoušek.

12.kolo OP MB ml. žáků – Mnichovohradišťský SK vs. TJ Sokol Řepov 18:3

Branky: Stand 6x, Binar 4x, Novák G 3x, Křesťan 2x, Karas, Dvořák, Novák V.

Sestava: Šámal / Kargl – Marek, Mišiak, Binar, Karas, Hajlich, Novák G, Zmurčuk, Stand, Tůma, Pešán, Dvořák, Novák V, Křesťan, Vít.

13.kolo 1.A třída žáků – FC Velim vs. Mnichovohradišťský SK 3:2 (2:2)

31.3.2018 zajížděli starší žáci ke svému prvnímu jarnímu utkání na půdu FC Velim, která je v tabulce 1.A třídy na první příčce.

Hráči MSK toto utkání nezačali zle, když v 11.minutě vedli 2:0. Obě branky vstřelil Petr Krejčí v 10. a 11.minutě. Zhruba po dalších pěti minutách šli Krejčí s Matouškem na jediného obránce domácích. Bohužel Krejčí tuto situaci nevyhodnotil nejlépe a místo, aby míč posunul na zcela volného Matouška, rozhodl se pro kličku, která mu nevyšla. Poté přišlo od hráčů MSK uspokojení a polevili v napadání soupeře a kombinaci. Toho domácí dokázali využít a do konce poločasu skóre srovnali.

Ve druhém poločase nás Velim na dlouhé minuty zatlačila na naši polovinu a bylo pouze otázkou času, kdy se některá z mnoha šancí ujme. K čemuž došlo v 50.minutě (3:2).

V závěrečných 12-ti minutách se chlapci z MSK nadechli k posledním pokusům o změnu skóre. Toto úsilí přineslo několik slibných příležitostí. Střela Ondřeje Nováka jen těsně minula vzdálenější šibenici a třetí gól Krejčího bohužel nebyl uznán pro velmi sporný ofsajd.

Trenér je až na výjimky s dnešním výkonem mužstva spokojen.

Barvy MSK dnes hájili:

Zápotocký / Červa – Zmurčuk, Novák J, Kvintus, Mareš, Novák O, Matoušek, Haken, Křesťan, Stand, Krejčí, Novák G, Novák V.

V zápise o utkání je chybně uveden střelec branek MSK – obě vsítil Petr Krejčí.

11.kolo 1.A třída žáků – Mnichovohradišťský SK vs. SKP Mladá Boleslav 4:5 (1:2)

Branky: Macek, Stand, Mareš, Novák V.

Sestava:  Zápotocký - Novák J, Zhmurchuk, Haken, Červa, Křesťan, Matoušek, Kvintus, Novák V, Novák O, Stand, Novák G, Macek, Janoušek.

10.kolo 1.A třída žáků – TJ Slavoj Vrdy vs. Mnichovohradišťský SK 5:0 (4:0)

Sestava:  Zápotocký - Novák J, Zhmurchuk, Haken, Červa, Křesťan, Matoušek, Kvintus, Krejčí, Novák O, Stand, Novák G, Macek, Janoušek.

5.kolo OP MB ml. žáků – FK Mladá Boleslav vs. Mnichovohradišťský SK 5:4 pen. (3:1)

Branky: Stand 2x, Marek, Kvintus.

Sestava: Šámal/Kargl – Novák J, Křesťan, Novák G, Stand, Kvintus, Zhmurchuk, Binar, Tůma, Pešán, Marek, Mišiak.

9.kolo 1.A třída žáků – Mnichovohradišťský SK vs. FŠ Velký Osek 0:7 (0:2)

Sestava:  Zápotocký - Novák J, Zhmurchuk, Haken, Červa, Křesťan, Matoušek, Kvintus, Krejčí, Stand, Novák G, Macek, Janoušek, Tůma.

9.kolo OP MB ml. žáků – Mnichovohradišťský SK vs. Sokol Katusice/SK Skalsko 3:2 pen. (1:1)

Branky: Novák G, Křesťan.

Sestava: Šámal/Kargl – Novák J, Maděra, Hajlich, Křesťan, Novák G, Svárovský, Stand, Tůma, Pešán, Marek, Macek, Mišiak.

8.kolo 1.A třída žáků – TJ Straky vs. Mnichovohradišťský SK 4:1 (1:1)

Branky: Krejčí.

Sestava:  Zápotocký - Novák J, Zhmurchuk, Haken, Červa, Křesťan, Matoušek, Kvintus, Novák O, Krejčí, Stand, Novák G, Macek, Janoušek.

8.kolo OP MB ml. žáků – SK Bakovn/J vs. Mnichovohradišťský 3:19 (2:10)

Branky: Stand 6x, Binar 4x, Křesťan 3x, Novák Vojtěch 3x, Novák G 2x, Tůma.

Sestava: Šámal/Kargl – Novák J, Zhmurchuk, Binar, Maděra, Hajlich, Křesťan, Novák G, Svárovský, Stand, Tůma, Pešán, Dvořák, Marek, Novák Vojtěch.

7.kolo 1.A třída žáků - Mnichovohradišťský SK vs. TJ Sokol Jestřábí Lhota 6:0 (4:0)

Branky: Matoušek 2x, Krejčí 2x, Křesťan, Červa (p).

Sestava:  Zápotocký - Novák J, Zhmurchuk, Haken, Červa, Křesťan, Mareš, Matoušek, Kvintus, Novák O, Krejčí, Stand, Novák G, Macek.

7.kolo OP MB ml. žáků - Mnichovohradišťský SK vs. FC Sporting Mladá Boleslav 5:2 (2:0)

Branky: Binar, Tůma, Svárovský, Novák G, Stand.

Sestava: Šámal - Binar, Maděra, Novák Vojtěch, Novák G, Stand, Tůma, Hajlich,  Pešán, Dvořák, Svárovský, Křesťan, Zhmurchuk, Macek.

6.kolo 1.A třída žáků - FK Dobrovice vs. Mnichovohradišťský SK 1:4 (1:2)

Branky:  Novák O. 2x, Stand, Matoušek.

Sestava:  Zápotocký - Zhmurchuk, Haken, Červa, Křesťan, Mareš, Matoušek, Kvintus, Novák O, Krejčí, Novák G, Stand, Macek.

6.kolo OP MB ml. žáků - SKP MLadá Boleslav vs. Mnichovohradišťský SK 1:7 (1:2)

Branky: Binar 2x, Zhmurchuk 2x, Stand, Křesťan, Novák G.

Sestava: Šámal - Novák J, Binar, Maděra, Křesťan, Stand, Novák G, Svárovský, Zhmurchuk,  Pešán, Dvořák, Marek.

5.kolo 1.A třída žáků - FK Kavalier Sázava vs. Mnichovohradišťský SK 13:0 (3:0)

Sestava:  Zápotocký - Novák J, Zhmurchuk, Haken, Červa, Matoušek, Kvintus, Novák O, Krejčí, Janoušek, Novák G, Macek, Stand, Novák Vojtěch.

4.kolo 1.A třída žáků - Mnichovohradišťský SK vs. SK Zeleneč 2:7 (1:1)

Branky: Krejčí, Matoušek

Sestava:  Zápotocký - Novák J, Zhmurchuk, Haken, Červa, Křesťan, Mareš, Matoušek, Kvintus, Novák O, Krejčí, Janoušek, Novák G, Macek.

4.kolo OP MB ml. žáků - Mnichovohradišťský SK vs. TJ TJF Čechie Čejetice 13:0 (5:0)

Branky: Novák Vojtěch 5x, Křesťan 2x, Novák G 2x, Binar, Maděra, Zhmurchuk, Tůma, Dvořák.

Sestava: Pařík - Novák J, Binar, Maděra, Křesťan, Novák G, Svárovský, Zhmurchuk, Tůma, Pešán, Dvořák, Marek, Novák Vojtěch.

3.kolo 1.A třída žáků - SK Benátky n. Jizerou vs. Mnichovohradišťský SK 8:0 (5:0)